Новинка

Хатина з ялинкою- скляна ялинкова прикраса
1 070 ₴
- В наявності
+380 (67) 913-99-65
- +380 (95) 499-37-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хатина з ялинкою- скляна ялинкова прикраса ручної роботи в подарунковій упаковці.
Розмір
Висота 12см , 11×7см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 11 см |
| Діаметр | 7 см |
| Колір | Червоний |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Товщина виробу | 7 мм |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴


