
Каштан скляна ялинкова прикраса ручної роботи
425 ₴
- В наявності
+380 (67) 913-99-65
- +380 (95) 499-37-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каштан скляна ялинкова прикраса ручної роботи.
Каштан уособлює добробут, родючість, довголіття, красу та затишок. Каштан - вважається оберегом, що вбирає негативну енергію, відганяє злих духів.
Розмір: 6*6*6см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Діаметр | 6 см |
| Колір | Золотистий |
| Товщина виробу | 6 мм |
| Глибина | 6 см |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


