
Пара ковзанів — скляна ялинкова іграшка
1 100 ₴
- В наявності
+380 (67) 913-99-65
- +380 (95) 499-37-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пара ковзанів — скляна ялинкова іграшка ручної роботи.
Розмір: 7*8*2 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 8 см |
| Діаметр | 2 см |
| Колір | Білий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Товщина виробу | 2 мм |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


