Кузя і скриня - скляна новорічна іграшка ручної роботи в подарунковій упаковці.
Розмір 9*6*3см.
скриня 4,5*6*4см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 6 см |
| Діаметр | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
| Вага виробу | 50 г |
| Товщина виробу | 3 мм |
| Глибина | 5 см |
| Висота | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

