Скляна ялинкова прикраса ручної роботи.
Розмір: 12*7*3 см.
2026 рік пройде під знаком Коня. Ця благородна тварина символізує енергію, силу і вірність, асоціюється зі шляхетністю, мужністю, чесністю та добротою. Також кінь уособлює прагнення до свободи, незалежності та перемоги, приносить добробут в оселю. Отже, якщо ви шукаєте оригінальний подарунок на Новий рік, то ялинкова іграшка у вигляді або із зображенням КОНЯ допоможе створити чудовий настрій, атмосферу натхнення, гармонії та краси.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 3 см |
| Діаметр | 7 см |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Товщина виробу | 3 мм |
| Глибина | 7 см |
| Висота | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




