
Миколай - скляна ялинкова прикраса
700 ₴
- В наявності
- Код: 34329
+380 (67) 913-99-65
- +380 (95) 499-37-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скляна новорічна іграшка ручної роботи в подарунковій індивідуальній упаковці. Виготовлено в Україні.
Іграшка видута з якісного скла, вправними майстрами - стеклодувами. Пофарбована - якіними фарбами і лаками з Німеччини, розфарбована натхненними і творчими майстрами з розпису та декорування, запакована дбайливими руками пакувальниць і готова до прикрашання Ваших зимових свят або ж це буде чудовим подарунком для близьких людей, памятний подарунок на роки!
Розмір: 11*5*5см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Новорічні фігури |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 11 см |
| Діаметр | 5 см |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



