Шишка скляна ялинкова прикраса ручної роботи. Вироблено в Україні.
Стильна скляна ялинкова прикраса у формі шишки з ніжним блиском. Витончена фактура поверхні і напівпрозоре скло створює гру світла, додаючи ялинці чарівного сяйва.
Розмір: 10*8*8см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 10 см |
| Діаметр | 8 см |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



