Шишка скляна ялинкова прикраса ручної роботи. Вироблено в Україні.
Елегантна скляна ялинкова прикраса у формі шишки це символ природи та зимової казки. Завдяки реалістичній фактурі і блиску скла ця прикраса гармонійно поєднується з класичними і сучасними наборами іграшок. Завжди актуально і гарно прикрашатиме зимову красуню у Вашій оселі.
Розмір: 13*5*5см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 13 см |
| Діаметр | 7 см |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

