Скляна ялинкова іграшка ручної роботи — сова.
Розмір: 6*3,5*3,5см
СОВА в ялинкових іграшках - символ мудрості, знань, проникливості завдяки своїй здатності бачити і чути в темряві, допомагає приймати обґрунтувані рішення та бачити ситуацію з різних сторін. Вона також є символом таємниці, пізнання і нічної магії, тому сова чудово вписується в новорічну атмосферу.
Така прикраса підійде для подарунка педагогам, науковцям та всім, хто прагне знань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 3.5 см |
| Довжина | 6 см |
| Діаметр | 3.5 см |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



