
Гроно горобини - скляна ялинкова іграшка, вінтаж
420 ₴
- В наявності
- Код: 42278
+380 (67) 913-99-65
- +380 (95) 499-37-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гроно горобини, вінтаж - скляна ялинкова іграшка ручної роботи в індивідуальній подарунковій упаковці.
Розмір: 9*8*6см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 9 см |
| Діаметр | 6 см |
| Колір | Червоний |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



