Скляна ялинкова іграшка ручної роботи полуничка.
Розмір: 7*6*6см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Діаметр | 6 см |
| Колір | Червоний |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


