Скляна ялинкова прикраса ручної роботи.
Розмір: 5,5*5,5*3см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 5 см |
| Діаметр | 5 см |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴




