Скляна ялинкова прикраса ручної роботи.
Розмір: 5*4*3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Новорічні фігури |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 3 см |
| Діаметр | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


