Скляна ялинкова прикраса ручної роботи.
Розмір: 7,5*6*6см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Діаметр | 6 см |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові елементи декору | Стрази |
| Висота | 7.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



