Дід із балалайкою скляна ялинкова іграшка ручної роботи в індивідуальній упаковці. Виробник "IrenaCo", Україна.
Розмір: 11*7*6см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 6 см |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Висота | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



