
Годинник - скляна ялинкова прикраса, Irena Co
550 ₴
- В наявності
+380 (67) 913-99-65
- +380 (95) 499-37-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник - скляна ялинкова прикраса ручної роботи в індивідуальній упаковці. Виробник - Irena Co, Україна.
Розмір: 12*4*4см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 4 см |
| Діаметр | 4 см |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


