Лисичка скляна ялинкова іграшка ручної роботи в індивідуальному пакованні. Виробник — "Irena Co"
Розмір: 10*7*7см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 7 см |
| Діаметр | 7 см |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






