Скляна ялинкова прикраса ручної роботи в подарунковій упаковці Тигр
Розміри: 7*10*4см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Новорічні фігури |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 7 см |
| Діаметр | 4 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴



