Зайчик з книжкою і зайчиком - скляна ялинкова прикраса ручної роботи в подарунковій упаковці.
Розмір: 9см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 5 см |
| Діаметр | 5 см |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴









