Скляна ялинкова прикраса ручної роботи в подарунковій упаковці.
Розмір 9*7*4см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 7 см |
| Діаметр | 4 см |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



