Скляна ялинкова прикраса ручної роботи в подарунковій упаковці.
Розмір: 15*8*8см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 8 см |
| Діаметр | 8 см |
| Колір | Блакитний |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴


