Богатир скляна ялинкова іграшка в подарунковій упаковці.
Розмір царівна - 14*11*7см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 14 см |
| Діаметр | 5 см |
| Колір | Сірий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



