
Кузя і скриня - скляна ялинкова прикраса
1 100 ₴
- В наявності
+380 (67) 913-99-65
- +380 (95) 499-37-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кузя і скриня - скляна новорічна іграшка ручної роботи в подарунковій упаковці.
Розмір 9*6*3см.
скриня 4,5*6*4см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 6 см |
| Діаметр | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
| Вага виробу | 50 г |
| Товщина виробу | 3 мм |
| Глибина | 5 см |
| Висота | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴
