Ялинкова іграшка Солоха на скрині Irena Cо.
Скляна ялинкова іграшка ручної роботи в індивідуальній подарунковій упаковці.
Розмір 13*7*6см
СОЛОХА - фантастичний персонаж повісті "Ніч перед Різдвом" М.Гоголя, який викликає змішані емоції: і сміх, і здивування, і трохи страху. Вона - не просто відьма, не просто мати головного героя. Вона - цілий культурний феномен. Іронічна, спритна, привабливі й...абсолютно некерована. У її мішках губляться чоловіки, а в її погляді - чарівна сила. Відьма, напрочуд дуже гарна, яка причаровує до себе, перетворюється на звичайну жінку і впливає на хід подій. Солоха-відьма відповідає всім традиціями українського фольклору, яким "дихає" і "живе" кожна сторінка повісті. Отже, ялинкова прикраса "Солоха" додасть колориту на вашу ялинку, зберігаючи дух українських традицій та звичаїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 13 см |
| Діаметр | 7 см |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові елементи декору | Стрази |
| Товщина виробу | 7 мм |
| Глибина | 6 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 1 190 ₴




