Коник-качалка скляна прикраса ручної роботи в індивідуальній упаковці..
Розмір 7*6*3см.
2026 рік пройде під знаком Коня. Ця благородна тварина символізує енергію, силу і вірність, асоціюється зі шляхетністю, мужністю, чесністю та добротою. Також кінь уособлює прагнення до свободи, незалежності та перемоги, приносить добробут в оселю. Отже, якщо ви шукаєте оригінальний подарунок на Новий рік, то ялинкова іграшка у вигляді або із зображенням КОНЯ допоможе створити чудовий настрій, атмосферу натхнення, гармонії та краси.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 7 см |
| Діаметр | 6 см |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Товщина виробу | 3 мм |
| Глибина | 6 см |
| Висота | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


