
Білка з горіхами - скляна ялинкова прикраса
380 ₴
- В наявності
+380 (67) 913-99-65
- +380 (95) 499-37-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скляна ялинкова прикраса ручної роботи.
Розмыр: 7*4*6см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 7 см |
| Діаметр | 4 см |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


