Скляна ялинкова іграшка ручної роботи в індивідуальному пакованні. Виробництво Україна.
Розмір: 7*8*8см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 8 см |
| Діаметр | 8 см |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





