Дитина в костюмі зайчика - скляна ялинкова прикраса ручної роботи в подарунковій упаковці.
Розмір: 14*5*5см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 5 см |
| Діаметр | 5 см |
| Колір | Пудровий |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



