Їжак лісовий - скляна ялинкова прикраса ручної роботи в подарунковій упаковці. Вироблено в Україні, фірма IrenaCo
Розмір - 7*10*6 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Irena Co |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Стекло |
| Ширина | 7 см |
| Длина | 10 см |
| Диаметр | 6 см |
| Цвет | Коричневый |
| Дополнительные элементы декора | Елочные игрушки |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴




