Маруся на санках - скляна ялинкова іграшка ручної роботи в індивідуальній подарунковій упаковці.
Розмір: 12*7*12 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Irena Co |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 7 см |
| Діаметр | 12 см |
| Колір | Бордовий |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴





