Скляна ялинкова ігашка хатинка ручної роботи в індивідуальній подарунковій упаковці.
Розмір 8,5см * 7,5см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Irena Co |
| Тип | Игрушки на елку |
| Материал | Стекло |
| Ширина | 9 см |
| Длина | 9 см |
| Диаметр | 9 см |
| Цвет | Коричневый |
| Дополнительные элементы декора | Елочные игрушки |
| Вес изделия | 50 г |
| Толщина изделия | 0.3 мм |
| Глубина | 9 см |
| Высота | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴



